kariéra

PROGRAMÁTOR PLC

Náplň práce

• Samostatná programová činnost
• Tvorba programů v programovém prostředí Visual studio a Siemens Simatic
• Servis u klientů po celé ČR

Požadujeme

• SŠ/VŠ
• Praxe: 1-2 roky v programování PLC
• Německý jazyk / Anglický jazyk – na úrovni technické dokumentace
• Řidičský průkaz
• Samostatnost, důslednost, časová flexibilita

Nabízíme

• Velmi dobré platové podmínky
• 13. plat
• mobilní telefon, notebook, stravenky
• 5 týdnu dovolené
• Nástup možný ihned
• Mladý kolektiv

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis na emailovou adresu marcela.vojakova@v-tom.cz

ELEKTROMECHANIK

Náplň práce

• Výroba rozvaděčů dle schématu zapojení a výkresu
• Instalace strojů a jejich uvádění do provozu

Požadujeme

• SOU/SŠ/SOŠ elektrotechnického směru
• Znalost vyhlášky č. 50/78 Sb.
• Dobrá orientace ve slaboproudé elektrotechnice
• Znalost kompletace zapojení rozvaděčů
• Znalost čtení el. schémat
• Řidičský průkaz skupiny B
• Výhodou znalost a orientace v prvcích pneumatiky, hydrauliky
• Samostatnost, manuální zručnost, chuť se vzdělávat

Nabízíme

• 13. plat, stravenky
• Jednosměnný provoz, pracovní poměr na dobu neurčitou

SEŘIZOVAČ + OBSLUHA CNC STROJŮ

Náplň práce

• Programování, seřízení a obsluha stroje
• Výroba dílců

Požadujeme

• Znalost operačního systému Heidenheim a Sinumerik
• Samostatnost, spolehlivost a chuť učit se nové věci
• Praxe v nástrojárně vítána, není podmínkou

Nabízíme

• Zajímavé finanční ohodnocení
• 13. plat
• Jednosměnný provoz
• Práce v mladém kolektivu
• Příspěvek na stravování
• 5 týdnů dovolené